Zpětný leasing nemovitosti

Zbavte se exekucí, zachraňte svoji nemovitost před dražbou a vklidu užívejte svoji nemovitost dále.

Co je zpětný leasing?

Princip nákupu na leasing je dobře známý – splácíte věc, kterou zároveň můžete po celou dobou užívat. Zpětný leasing není o nic složitější. Pokud potřebujete rychle a bez složité administrativy hotovost na pomoc při podnikání či splacení dluhů, pomůžeme vám s jeho domluvou.

Principem zpětného leasingu je, že svůj majetek dočasně prodáte a pomocí splátek si ho následně kupujete zpátky. Přitom po celou dobu můžete majetek dál využívat. Stejně jako u ostatních produktů i se zpětným leasingem vám pomůžeme v případě, že vlastníte nemovitost, kterou můžete pro tento účel využít. Zcela jednoduše: Nemovitost nám prodáte, podle domluvených kritérií ji budete splácet podobně jako nájem a v případě plnění podmínek si po určitém čase (zpravidla do pěti let) můžete za předem stanovenou cenu odkoupit majetek nazpátek. Stejně jako u dalších produktů i při zpětném leasingu nabízíme dlouhodobou spolupráci. Pokud v době čerpání zjistíme, že můžete dosáhnout na výhodnější financování, pomůžeme vám zařídit vše potřebné

Kolik potřebuji 20 000,- Kč 300 000,- Kč Na jak dlouho? let 1 let 10 let Měsiční splátka Úroková sazba % p.a.

  Nezávazná žádost

  Proč řešit zpětný leasing nemovitosti u nás?

  Vašemu případu se budeme věnovat individuálně a pečlivě. Výši nájemného určíme podle vašich možností a schopností nájemné platit. Našim cílem není cílem nemovitost dále zobchodovat, ale celou transakci včetně zpětného odkupu s vámi dokončit. Potřebné papírování vyřídíme kompletně za vás, smlouvy vám ale dodáme v dostatečném předstihu, abyste si je mohli řádně nastudovat. Převezmeme za vás také jednání s exekutory. Nabízíme také pomoc právní kanceláře, se kterou spolupracujeme. Zkontroluje zda je s vaší exekucí vše v pořádku a pokud najde pochybení věřitelů či exekutorů, pomůže vám získat vaše peníze nazpět.

  • Neztrácíte majetek.
   Vaši nemovitost užíváte stejně, jako před čerpáním leasingu a kdykoli si ji můžete odkoupit nazpátek.
  • Rychlost okamžité.
   Vyplacení exekucí, zastavení případní dražby.
  • Osobní přístup.
   Nájemné přizpůsobíme vašim finančním možnostem.
  • Postaráme se o byrokracii.
   Převezmeme za vás jednání s věřiteli a exekutory.
  • Zůstaneme s vámi.
   Pomůžeme vám s možnostmi zpětného odkupu,
   např. získání hypotéky u banky

  Jaký je postup při zpětném
  leasingu nemovitosti?

  Na základě kupní smlouvy přepíše klient vlastnická práva k nemovitosti na investora. Z výnosu této kupní smlouvy se v první řadě zaplatí případné dluhy a exekuce spojené s nemovitostí. Dále se tento výnos použije k uhrazení dalších závazků klienta, tak aby mohl řádně splácet domluvené nájemné. Zbytek peněz zůstane klientovi pro jeho využití.

  V momentě podpisu kupní smlouvy podepíše investor s klientem také nájemní smlouvu, na základě které klient nemovitost dál využívá tak, jak činil doposud. Za to platí investorovi smluvené nájemné. Pokud tak dělá v souladu se smlouvu, získává po jejím uplynutí (případně i dříve) právo koupit od investora majetek nazpátek podle předem dohodnuté ceny a podmínek. V takovém případě je investor povinen nemovitost prodat nazpátek.

  Obvykle je právem klienta a povinností investora převést nemovitost zpět do vlastnictví klienta do pěti let od zahájení smlouvy. Klient tak o svůj majetek nepřijde jako v případě prodeje či dražby. Při dodržování řádného splácení má záruku, že se mu jeho nemovitost vrátí očištěná od exekucí a požadavků třetích stran.