PŘÍBĚHY KLIENTŮ

REÁLNÉ PŘÍBĚHY
KLIENTŮ SPOLEČNOSTI
PLUS CREDIT

Oleg, 32 – Praha

Výkup nemovitosti s možností odkupu zpět

Pan Oleg nutně potřeboval hotovost a zárověň se nechtel odstěhovat ze svého bytu.
Po konzultaci jsme se rozhodli pro výkup bytu ve výši 80% tržní hodnoty nemovitosti. Pan Oleg následně platil pouze nájem místo úroků a v bytě mohl zůstat tak, jak si přál. Stále má možnost byt odkoupit zpět za stejnou cenu.

Tomáš, 43 let – Plzeň

Konsolidace 7 půjček

Pan Tomáš měl těžké životní období, které bohužel řešil alkoholem a hraním na automatech. Tak přišel o svou firmu a nevýhodně se zadlužil u různých nebankovních společností. Z původní půjčky mu hrozila mnohonásobně vyšší exekuce. Naši právníci všechny smlouvy prozkoumali a zjistili, že společnosti po Tomášovi chtějí velmi vysoké nezákonné smluvní pokuty a poplatky. Po výrazném snížení dluhu jsme všechny půjčky vyplatili a Tomáš nám v pořádku splácí 4,3 milionu již druhým rokem.

Jana, 37 let – Mladá Boleslav

Úvěr pro podnikatele

Paní Jana zdědila komerční prostor v centru Mladé Boleslavi. Vždy snila o tom,  že si otevře vlastní kadeřnický salon, ale bez finančních prostředků to nebylo možné.
Její kamarád a současně náš spokojený klient jí doporučil naše služby.
Do 5 dnů měla paní Jana peníze na účtu, dnes úspěšně podniká a v jejím salonu pracuje 5 zaměstnanců.

Mirek, 55 let – Děčín

Půjčka se zástavou

Pan Mirek se dostal do finančních potíží, když zkrachovala fabrika kde byl zaměstnaný. Aby nepřišel o svůj byt na hypotéku oslovil společnost PLUS CREDIT, aby mu pomohla překlenout dobu než si najde novou práci a bude moct pokračovat ve splácení hypotéky. Domluvili jsme se na půjčce s odkladem splátek po dobu 3 měsíců, což mu zachránilo střechu nad hlavou. Dluh v pořádku vyrovnal a nyní pokračuje ve splácení hypotéky.

MÁTE DOTAZ?
KONTAKTUJTE NÁS