Vyplacení exekucí
na nemovitosti,
úrok od 8,9%

Zastavení exekuce, při kterém vám zůstane váš majetek. Zastavíte výdaje na exekuce a budete splácet jednu půjčku s férovým úrokem. Vyplacení exekucí umíme vyřídit expresně do 7 pracovních dní.

Co je vyplacení exekucí?

Je spousta cest, kterými se člověk může zadlužit a postupně se dostat až do exekučního řízení, při kterém může hrozit třeba i ztráta bydlení. Vyplacení exekucí pomocí úvěru se zastavením nemovitosti je jedna z cest, jak tento proces zastavit. Vyhodnotíme vaši situaci a dojednáme pro vás půjčku s co nejvýhodnějším úrokem, díky které splatíte vaše dosavadní dluhy. Místo více splátek s vysokými úroky tak budete mít jednu půjčku s férovými podmínkami a dostanete se z rejstříků dlužníků. Domluvíme vám půjčku, při které peníze putují přímo na účet exekutorovi, což celý proces zkracuje a urychluje zastavení exekuce. Peníze budete následně splácet podle domluvených pravidel, majetek vám ale zůstane. Nutností je vlastnictví nemovitosti, kterou budete při půjčce ručit. Nemusí být přímo vaše, domluvit se dá i s někým z rodiny, kdo bude schopný a ochotný vám pomoct. Pokud je exekuce uvalená přímo na nemovitost, budete jednoduše ručit přímo ní.

Kolik potřebuji 20 000,- Kč 300 000,- Kč Na jak dlouho? let 1 let 10 let Měsiční splátka Úroková sazba % p.a.

  Nezávazná žádost

  Proč řešit vyplacení
  exekucí s námi?

  Zmíněné vlastnictví nemovitosti, která může sloužit jako zástava je vlastně naše jediná podmínka. Součet vašich dluhů by neměl činit víc než osmdesát procent hodnoty této nemovitosti. Pokud toto splňujete, dokážeme takřka vždy najít co nejlepší řešení ve vašem konkrétním případě. Obrátit se na nás můžete v jakékoli fázi exekučního řízení, samozřejmě ale platí, že čím dříve, tím lépe. O vyplacení exekucí a potřebné papírování se postaráme, s jednáním s exekutory máme bohaté zkušenosti. Spolu s právníky ze spolupracující advokátní kanceláře se také podíváme, jestli s vámi věřitelé a exekutoři zacházeli podle zákonů a pokud najdeme jejich pochybení, pomůžeme vám dostat vaše peníze zpátky. Vyplacením exekuce navíc naše spolupráce nemusí končit. Pomůžeme vám s finančním plánem a v průběhu času jsme schopní vaši půjčku refinancovat. Je běžná praxe, že nejdřív pomůžeme klientovi z nejhoršího ven pomocí nebankovní půjčky s vyšším úrokem a postupně ho v průběhu let dostaneme až k nejbezpečnější bankovní půjčce. O takových případech se můžete dočíst v sekci příběhy klientů.

  • Exekuci vyřešíme za vás
   okamžitě za vás přebereme jednání s exekutory a věřiteli, zbavíme vás tak nepříjemného tlaku, který je s tímto spojený.
  • Rychlost a jednoduchost
   při nebankovní půjčce nemusíte dlouze prokazovat svou majetkovou situaci, stačí nemovitost, kterou můžete ručit.
  • Nepřijdete o majetek
   vyplacení exekucí vám pomůže řešit nepříjemnou finanční situaci bez ztráty majetku. Nemovitostí pouze ručíte a pokud řádně splácíte, nemůžete o ni přijít.
  • Férové podmínky
   místo několika úvěrů s vysokými úroky budete splácet jednu půjčku s přijatelnějším úrokem, který se navíc může postupně snižovat
  • Individuální přístup
   najdeme řešení co nejlepší pro vaši situaci, navíc vám pomůžeme s dalším finančním plánováním.

  Jaký je postup při
  vyplacení exekucí?

  Vyberte si cestu, kterou nás zkontaktujete. Na základě telefonického rozhovoru a pár minut strávených u počítače našeho odborníka, dokážeme váš případ posoudit a doporučit tu nejlepší cestu pro kompletní vyřešení celé situace. Začneme komunikovat s exekutory, dluhy vyčíslíme, ověříme hodnotu vaši nemovitosti a dle toho navrhneme konkrétní řešení. Druhý den po podpisu jsou vaše závazky zcela zaplacené. Už od prvního kontaktu s klientem plánujeme společný dlouhodobý cíl. Tím je je dostat vás k bankovní půjčce, která je nejjistější.