Výkup nemovitostí
po celé ČR, nabízíme
férové podmínky

Nejrychlejší a nejvýhodnější řešení pro předlužené klienty. Výkup nemovitostí pro své klienty řešíme momentálně po celé České republice. Pomocí výkupu nemovitosti můžete svou finanční situaci vyřešit během několika dní.

Co znamená výkup nemovitosti?

Máme pro vás řešení i v případě, že jste se dostali do situace, kdy už se chystá exekuční dražba vaší nemovitosti. Exekuční dražby zpravidla skončí na částce výrazně pod reálnou hodnotou majetku. Zabránit tomu můžeme tak, že domluvíme rychlý výkup nemovitosti za garantovanou cenu. Ta se obvykle pohybuje mezi sedmdesáti až devadesátii procenty tržní hodnoty, stále je však vyšší než dražební. Vše je vyřešené mnohem rychleji než při klasickém prodeji a veškerou zodpovědnost za další prodej či využití prostoru přebírá kupující strana. Získané peníze se použijí vyplacení dluhů a v ideálním případě vám ještě něco zbyde.

Toto řešení je vhodné třeba i v případě, že zdědíte nemovitost zatíženou exekucí. Stejně tak se na nás můžete obrátit v momentě, kdy už máte vyhlédnuté nové bydlení a na jeho zaplacení potřebujete rychle hotovost. Stejně jako u ostatních produktů i při výkupu nemovitosti nabízíme individuální přístup a rádi vám pomůžeme s finančním plánem do budoucna. Nabízíme také pomoc právní kanceláře, se kterou spolupracujeme. Zkontroluje zda je s vaší exekucí vše v pořádku a pokud najde pochybení věřitelů či exekutorů, pomůže vám získat vaše peníze nazpět.

Kolik potřebuji 20 000,- Kč 300 000,- Kč Na jak dlouho? let 1 let 10 let Měsiční splátka Úroková sazba % p.a.

  Nezávazná žádost

  Proč svěřit výkup
  nemovitosti nám?

  Nečekejte od nás žádné složité papírování, jsme rychlí a féroví. Dostanete peníze tak, aby vás majetek nezamířil do exekuční dražby. S tím je spojené i to, že jednání s exekutory obstaráme za vás. Připravíme také všechny potřebné smlouvy, které vám včas pošleme k nastudování. Výkup nemovitosti taky nemusí nutně znamenat stěhování, máme zkušenosti i s tím, že dosavadní majitelé ve svém bydlení zůstali a dostali od nás doživotní nájemní smlouvu.

  • Rychlost
   peníze můžete mít na účtu v řádu několika dní
  • Férovost
   dostanete částku odpovídající hodnotě vaší nemovitosti
  • Jednoduchost
   žádné složité papírování, žádné domlouvání úroků a měsíčních splátek.
  • Konec výdajů
   prodej nemovitosti okamžitě vyřeší vaše finanční problémy, nenarůstají tak náklady spojené s exekučním řízením

  Jaký je postup při
  výkupu nemovitosti?

  Jedná se o přímý výkup nemovitostí, postup je tedy v tomto případě dost jednoduchý. Poté, co nás zkontaktujete necháme vaši nemovitost ohodnotit odborníkem. Na základě jeho zjištění vám nabídneme odpovídající částku. Pokud s ní budete souhlasit, nic nebrání rychlému zaslání peněz na váš účet. V případě potřeby vás pomocí plných mocí budeme zastupovat také při jednání s exekutory, pro vás osobně je tedy výkup nemovitosti po stránce papírování skutečně jednoduchou záležitostí.