Refinancujte a
splácejte levněji

Máte pocit, že splácíte zbytečně nevýhodnou půjčku? Refinancování úvěru vám umožní převést současný závazek na levnější variantu.

Co je refinancování úvěru?

Tuto službu je výhodné použít například v momentě, kdy vám u dřívější půjčky končí doba fixace, po kterou není možné podmínky úvěru měnit. V tuto chvíli je možné se s námi domluvit na refinancování úvěru. Refinancovat je ale možné i další typy úvěrů. Zjednodušeně pro vás zajistíme splacení původní půjčky pomocí nového úvěru, který bude mít výhodnější podmínky. Podle výše vašeho úvěru je možné pomocí této služby ušetřit až desítky tisíc korun.

Kolik potřebuji 20 000,- Kč 300 000,- Kč Na jak dlouho? let 1 let 10 let Měsiční splátka Úroková sazba % p.a.

  Nezávazná žádost

  Proč řešit refinancování
  úvěru s námi?

  Stejně jako u ostatních produktů vám nabízíme osobní přístup, všechny potřebné kroky s vámi probereme a vše vám vysvětlíme. Podle vašich potřeb tak domluvíme dobu splácení i výši úroků podle vašich možností. S refinancováním vám pomůžeme v případě, že máte půjčku od banky i nebankovní společnosti. Potřebnou administrativu spojenou se změnou úvěru zajistíme za vás. Ve výsledku tak můžete dosáhnout na nižší měsíční splátky rozložené do doby podle vašich potřeb a to bez složitých administrativních postupů. I v případě refinancování úvěru od vás budeme požadovat zajištění pomocí vlastnictví v osobním vlastnictví vás, nebo někoho vám blízkého.

  • Podnikatelský úvěr je pro podnikatele, živnostníky i firmy
  • Můžete získat od 50 000 až do 80% vaší tržní nemovitosti
  • Podnikatelský úvěr s vámi zařídíme online
  • První splátku můžete odložit o 3 až 12 měsíců
  • Úvěr můžete splácet od 1 roku do 20 let
  • Zajistíme stálý úrok po celou dobu splácení
  • Pravidelným splácením dokážeme zajistit nižší úrok
  • Přijímáme komerční i nekomerční objekty

  Jaký je postup při
  refinancování úvěru?

  Ozvěte se nám prostřednictvím kteréhokoli z kontaktů uvedených na těchto stránkách. V případě, že chcete refinancovat úvěr po době vypršení fixace, je vhodné se s námi spojit aspoň dva měsíce před koncem doby fixace, abychom vše v klidu stihli tak, abyste nemuseli splácet méně výhodný úvěr ani o den méně. Po prozkoumání vaší situace vám nabídneme nejvýhodnější možné řešení a pokud budete souhlasit, o vše ostatní se už postaráme a vy brzy začnete splácet úvěr s výhodnějšími podmínkami než dosud.